WordPress.com - Themes - Morden - en to no translation catalogue (28 entries)

note: translators: 1: search result title. 2: search term.
en: Search results for:
no: Søkeresultater for:

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
no: Oops! Den siden finnes ikke.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
no: Det ble ikke funnet noe her. Kanskje du kan prøve å søke?

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
no: Rediger <span class="screen-reader-text">%s</span>

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
no: Fortsett å lese<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
no: Sider:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
no: Vi klarer ikke å finne det du leter etter. Kanskje det kan hjelpe å søke.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
no: Klar for å publisere ditt første innlegg? <a href="%1$s">Kom i gang her</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
no: Beklager, søket ditt ga ingen resultater. Prøv igjen med andre søkeord.

en: expanded
no: Utvidet

en: collapsed
no: Klappet sammen

en: Social Links Menu
no: Meny for sosiale lenker

[ctx: post]
en: Featured
no: Fremhevet

en: Nothing Found
no: Ingenting funnet

en: Main Navigation
no: Hovednavigasjon

en: Menu
no: Meny

en: Skip to content
no: Gå til innhold

en: White
no: Hvit

en: Lighter Gray
no: Lysere grå

en: Subtle Gray
no: Subtil grå

en: Huge
no: Svær

en: Primary
no: Hovedblogg

en: Secondary
no: Sekundær

en: Dark Gray
no: Mørkegrå

en: Gray
no: Grå

en: Light Gray
no: Lysegrå

en: Large
no: Stor

en: Small
no: Liten
