WordPress.com - Themes - Morden - en to hu translation catalogue (26 entries)

note: translators: 1: search result title. 2: search term.
en: Search results for:
hu: Keresés eredménye ehhez a kifejezéshez:

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
hu: A keresett oldal nem található.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
hu: Úgy tűnik, hogy itt sajnos nem található semmi. Esetleg megpróbálkozunk egy másik kereséssel?

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
hu: <span class="screen-reader-text">%s</span> szerkesztése

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
hu: Bővebben <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
hu: Úgy tűnik, nem találtuk meg, amit kerestünk. Talán, egy újabb keresés segíthetne.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
hu: Készen állunk az első bejegyzés közzétételére? <a href="%1$s">Fogjunk neki itt</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
hu: Elnézést, nem találunk a keresési feltételeknek megfelelő eredményt. Próbáljunk meg  más kulcsszóval, kifejezéssel.

en: Social Links Menu
hu: Közösségi hivatkozások menü

[ctx: post]
en: Featured
hu: Kiemelt

en: Nothing Found
hu: Nincs találat

en: Main Navigation
hu: Fő navigáció

en: Menu
hu: Menü

en: Skip to content
hu: Ugrás a tartalomhoz

en: White
hu: Fehér

en: Huge
hu: Hatalmas

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Dark Gray
hu: sötétszürke

en: Gray
hu: Szürke

en: Light Gray
hu: Világosszürke

en: Normal
hu: Normál

en: M
hu: m

en: Large
hu: Nagy

en: Small
hu: Kicsi
