WordPress.com - Themes - Morden - en to he_IL translation catalogue (26 entries)

note: translators: 1: search result title. 2: search term.
en: Search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
he_IL: אופס. העמוד שביקשת לא נמצא.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
he_IL: נראה כי אין כאן כלום. אולי כדאי לנסות את אפשרות החיפוש.

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
he_IL: עריכה <span class="screen-reader-text">%s</span>

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
he_IL: המשך קריאה<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
he_IL: עמודים:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
he_IL: מה שחיפשת לא נמצא. אולי חיפוש יכול לעזור.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
he_IL: מוכנים לפרסם את הפוסט הראשון? <a href="%1$s">התחילו כאן</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
he_IL: לא נמצאו תוצאות התואמות לחיפוש. יש לנסות שנית עם מילות מפתח חלופיות.

en: Social Links Menu
he_IL: תפריט קישורים חברתיים

[ctx: post]
en: Featured
he_IL: מומלצים

en: Nothing Found
he_IL: דבר לא נמצא

en: Main Navigation
he_IL: ניווט ראשי

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Skip to content
he_IL: דלג לתוכן

en: White
he_IL: לבן

[ctx: Noto Sans font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Noto Sans, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
he_IL: off

en: Huge
he_IL: ענק

en: Primary
he_IL: ראשי

en: Secondary
he_IL: משני

en: Dark Gray
he_IL: אפור כהה

en: Gray
he_IL: אפור

en: Light Gray
he_IL: אפור בהיר

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Large
he_IL: גדול

en: Small
he_IL: קטן
