WordPress.com - Themes - Morden - en to fi translation catalogue (25 entries)

note: translators: 1: search result title. 2: search term.
en: Search results for:
fi: Tulokset haulle:

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
fi: Hups! Sivua ei löydy.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
fi: Näyttää siltä, että täällä ei ole mitään. Kokeilepa hakua?

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
fi: Muokkaa <span class="screen-reader-text">%s</span>

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
fi: Jatka lukemista <span class="screen-reader-text">%s</span>

en: Pages:
fi: Sivut:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
fi: Emme valitettavasti löytäneet etsimääsi. Ehkä hakutoiminnosta on apua.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
fi: Oletko valmis julkaisemaan ensimmäisen kirjoituksesi? <a href="%1$s">Aloita tästä</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
fi: Valitettavasti mitään ei löytynyt hakuehdoillasi. Kokeile uudelleen joillakin toisilla hakusanoilla.

en: Social Links Menu
fi: Some-valikko

[ctx: post]
en: Featured
fi: Suositeltu

en: Nothing Found
fi: Mitään ei löytynyt

en: Main Navigation
fi: Päävalikko

en: Menu
fi: Valikko

en: Skip to content
fi: Hyppää sisältöön

en: White
fi: Valkoinen

en: Huge
fi: Valtava

en: Primary
fi: Ensisijainen

en: Secondary
fi: Toissijainen

en: Dark Gray
fi: Tummanharmaa

en: Gray
fi: Harmaa

en: Light Gray
fi: Vaaleanharmaa

en: Normal
fi: Normaali

en: Large
fi: Iso

en: Small
fi: Pieni
