WordPress.com - Themes - Morden - en to bg translation catalogue (26 entries)

note: translators: 1: search result title. 2: search term.
en: Search results for:
bg: Резултати от търсене на:

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bg: Страницата не е открита.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bg: Тук няма нищо. Опитайте с търсене?

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
bg: Редактиране на <span class="screen-reader-text">%s</span>

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Цялата публикация <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
bg: Страници:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg: Страницата не съществува. Пробвайте да потърсите каквото ви трябва.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bg: Време е за първата ви публикация. <a href="%1$s">Започнете от тук</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bg: Няма резултати, отговарящи на вашето търсене. Опитайте отново с други ключови думи.

en: Social Links Menu
bg: Меню с линкове към социални мрежи

[ctx: post]
en: Featured
bg: На фокус

en: Nothing Found
bg: Нищо не е открито

en: Main Navigation
bg: Главна навигация

en: Menu
bg: Меню

en: Skip to content
bg: Към съдържанието

en: White
bg: Бяла

[ctx: Noto Sans font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Noto Sans, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
bg: включен

en: Huge
bg: Огромен

en: Primary
bg: Главен

en: Secondary
bg: Допълнителен

en: Dark Gray
bg: Тъмносив

en: Gray
bg: Сиви

en: Light Gray
bg: Светлосив

en: Normal
bg: Нормален

en: Large
bg: Голяма

en: Small
bg: Малък
