WordPress.com - Themes - Morden - en to tr translation catalogue (26 entries)

note: translators: 1: search result title. 2: search term.
en: Search results for:
tr: Şunun için arama sonuçları:

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
tr: Off! Bu sayfa bulunamadı.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
tr: Burada bir şey bulamadık. Bir de aramayı denemek ister misiniz?

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Edit <span class="screen-reader-text">%s</span>
tr: Düzenle <span class="screen-reader-text">%s</span>

note: translators: %s: Name of current post. Only visible to screen readers
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
tr: <span class="screen-reader-text"> "%s"</span> okumaya devam et

en: Pages:
tr: Sayfalar:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
tr: Aradığınız sayfa bulunamadı. Belki arama kutusu aradığınızı bulma konusunda yardımcı olabilir.

note: translators: 1: link to WP admin new post page.
en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
tr: İlk yazınızı yayınlamaya hazır mısınız? <a href="%1$s">Buradan başlayın</a>.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
tr: Üzgünüz fakat aradığınız kriterler ile örtüşen sonuç bulunamadı. Lütfen başka kriterler ile tekrar deneyin.

en: Social Links Menu
tr: Sosyal bağlantılar menüsü

[ctx: post]
en: Featured
tr: Öne çıkan

en: Nothing Found
tr: Hiçbir şey bulunmadı

en: Main Navigation
tr: Ana Gezinti Çubuğu

en: Menu
tr: Menü

en: Skip to content
tr: İçeriğe atla

en: White
tr: Beyaz

en: Huge
tr: Kocaman

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: Dark Gray
tr: Koyu gri

en: Gray
tr: Gri

en: Light Gray
tr: Açık gri

en: S
tr: C

en: Normal
tr: Olağan

en: Large
tr: Büyük

en: Small
tr: Küçük
